Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zde si přečtěte smlouvu kterou jsem nachystala pro nové majitelé pejsků kterým pomáháme najít nov domov. Pokud najdete nějakou chybu nebo nějaký nedostatek budu velmi ráda když mne na něj upozorníte. Touto smlouvou se jen jistíme aby pejsek neputoval stále dál a dál... a aby mu bylo dobře.

 

I. Strana

 

Smlouva o prodeji štěněte

Předmětem této smlouvy je štěně ________________________________

Narozené _________________  Jméno_________________________________

Popis štěněte________________________________________________________

Pohlaví_______________________ Tet.č nebo čip_______________________

Prodávající:__________________________________________________________
Název CHS.: _________________________________________________________

Kupující:
Jméno: _____________________________________
Adresa: _____________________________________
    ________________________________________
    ________________________________________
Tel/E-mail:__________________________________
Č.OP: _______________________________________


   Prodávající touto smlouvou prohlašuje že štěně výše popsané  nevykazuje žádné jemu známé vady, nemoci či jiné nedostatky a předává štěně podle svého nejlepšího svědomí zdravé a dobře živené do nové rodiny.
   Kupující podpisem této smlouvy souhlasí s uložením jeho údaji pro případné pozdější kontaktování chovatelem, které povede za účelem zjištění, zda je o štěně prokazatelně dobře pečováno, že není týráno či neprožívá jiné nedostatky.
   Kupující také podpisem této smlouvy souhlasí s tím, že v případě že bude potřebovat psa prodat či darovat z jakýchkoliv  důvodů, kdykoliv během života tohoto zvířete, prvně jej nabídne zpět chovateli a až po té co jej chovatel odmítne, může psa prodat či darovat třetí osobě.
   Vzhledem k tomu, že prodávající dává kupujícímu, zdravé zvíře, nenese zodpovědnost za jeho pozdější onemocnění či jiné zdravotní neduhy.

Štěně je touto smlouvou prodáváno za cenu: _________________________

V :__________________________    Dne:_________________________Smlouva je vyhotovená a vyplněná 2x, jednu obdrží Prodávající a druhou Kupující. Konečný souhlas potvrzují svým podpisem:


Prodávající: ______________________    Kupující:______________________

 


II. Strana


Příloha ke smlouvě o prodeji štěněte

K této smlouvě přikládám přílohu s fotografii štěněte protože štěně nemá ani tetování ani Mikročip díky kterému bychom jej později mohli poznat. Proto přikládáme fotku na které bude co nejlépe možná znatelná kresba jeho barev i jiné jeho poznávací znaky. V době focení se jedná o štěně tudíž počítáme i se změnami jeho barev, kresby a velikosti i stavby těla.
FOTO  

Zvláštní znaky které nejsou na fotkách viditelná:Podpisem potvrzuje kupující že se na fotografii jedná o štěně které kupuje a prodávající souhlasí, že se jedná o štěně které prodává.Podpis:

Kupující_______________________        Prodávající: ______________________